Teslimat Koşulları

Nebioğlu AVM’den yapacağınız alışverişlerinizde ücretsiz nakliye ve montaj imkânlarından faydalanabilirsiniz. (Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Gümüşhane / Özkürtün - Kürtün. Adı geçen bu il ya da bağlı ilçelerden verdiğiniz siparişlerinizde montaj gerektiren ürünlerimiz, kargo ile değil, size özel uzman teslimat ekiplerimiz ile adresinize gönderilir, odanıza kadar taşıması yapılır ve ücretsiz olarak kurulum-montajı yapılır.)

Gönderilecek ürünler gönderime hazır olduğunda, müşteri hizmetlerimiz sizinle 1 gün öncesinden iletişime geçer.

Yol durumu, hava şartları gibi nedenlerden ötürü teslimat tarihi değişiklik gösterebilir. Bu gibi durumlarda müşteri hizmetlerimiz sizinle tekrar iletişime geçer ve yeni bir tarih belirler.

Bu sayede; Ürünü taşımak zorunda kalmazsınız, günlerce kargo beklemezsiniz, montaj için ekstra ücretler ödemezsiniz. Ürünün kargoda veya montaj yapılırken hasarlanma riski ortadan kalkmış olur. Aksi bir durumla karşılaşmanız halinde hemen 0850 302 28 00 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Not: Lojistik depomuzun ücretsiz kapsama alanı dışında kalan lokasyonlar için ek mesafe ücreti talep edilebilir. Bu durumda alışverişiniz onaylanmadan önce tarafınıza telefonla bilgilendirme sağlanır.

Ortalama Teslimat Sürelerimiz

Stoktan Teslim Süresi : 10 - 15 Gün

Sipariş Teslim Süresi : 30 - 40 Gün

2 YIL ÜRÜN GARANTİSİ
2 YIL ÜRÜN GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞ VERİŞ
GÜVENLİ ALIŞ VERİŞ
KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI
KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI
14 GÜN KOŞULSUZ İADE / DEĞİŞİM
14 GÜN KOŞULSUZ İADE / DEĞİŞİM