Üyelik Sözleşmesi

nebiogluavm.com web sitesine girmeniz ya da bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız durumunda aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz kabul edilir.

1. nebiogluavm.com BİLLUR MOBİLYA DAY. TÜK. MAL. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ, Bozcaali M. Şht. Temel Kuğuoğlu Bul. No:07/A Görele/GİRESUN - 0850 302 28 00 - iletisim@nebioglugrup.net tarafından yayımlanan online bir alışveriş sitesidir.

2. Kullanıcı web sitesi'nden yararlandığı sırada, vermiş olduğu bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğunu, şifre unutma, ürün gönderimi sırasında adresin hatalı verilmesi, fatura adresinin hatalı verilmesi gibi nedenlerden kaynaklanan aksaklıklar söz konusu olduğunda kendisi tarafından verilen bilginin hatalı veya noksan olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu ve bu hallerde üyeliğinin sona erdirildiğini kabul eder.

3. {nebiogluavm.com}, işbu web sitesi ve uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün ve bilgileri önceden ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, web sitesi'nde yayımlandığı anda yürürlüğe girer. Web sitesi'nin kullanımı ya da web sitesi'ne giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

4. nebiogluavm.com’un, kullanıcı tarafından kayıt esnasında ya da daha sonra web sitesi'nde belirtilen adres, e-posta adresi, her türlü telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu kullanım şartları'nı kabul etmekle aksine yazılı bir bildirimi olmadığı müddetçe nebiogluavm.com’un kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

5. nebiogluavm.com, kullanım şartları'nın ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

6. Bu web sitesi, nebiogluavm.com'un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. nebiogluavm.com, söz konusu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

7. nebiogluavm.com, web sitesinin tasarımı ile web sitesindeki tüm bilgi, fotoğraf, nebiogluavm.com markası ve diğer markalar, www.nebiogluavm.com alan adı, logosu, ikonlar, grafikler ve teknik verilerin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Web sitesinde yukarıda bahsedilen maddeler önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir dile çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Web sitesi'nin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. nebiogluavm.com'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

8. Kullanıcıların web sitesi'ni kullandığı sırada ileri sürdükleri fikir, düşünce, ifade, nebiogluavm.com ortamına eklenen dosyalar, başkalarına gönderilen kişisel ve kişilik hakları ile yakından ilgili bilgilerin ve mesajların sorumluluğu kendisine aittir. nebiogluavm.com söz konusu fikir, düşünce, ifade ve paylaşılan dosya, mesaj ve bilgilerden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

9. Kullanıcılar web sitesi üzerinden tehdit içerikli, ahlaka aykırı, ırk, din, dil ve cinsiyet ayrımı içeren, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve uluslararası anlaşmalara aykırı mesajlar gönderemez.

10. Kullanıcılar web sitesi üzerinden kişi, kurum ya da kuruluşların isimlerini lekeleyici, haklarını ihlal eden nitelikte, ahlaka aykırı veya yakışıksız ya da kanun dışı materyal ya da bilgiler yayımlayamaz.

11. Kullanıcılar web sitesi üzerinden reklam yapamaz, herhangi bir mal ya da hizmet satamaz ya da satılmasına yönelik teklifte bulunamaz.

12. İşbu kullanım şartları'nda belirlenen ve nebiogluavm.com tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından nebiogluavm.com hesabının gerek {nebiogluavm.com}'u gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya {nebiogluavm.com}'un ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde {nebiogluavm.com}, kullanıcının üyeliğini iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü merciye başvurma hakkına sahiptir. Ayrıca, web sitesi'nde yer alan "arkadaşını davet et" uygulaması, spam gönderimine sebebiyet verecek ve bundan kazanç elde edecek şekilde kullanılamaz. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı kupon veya puanları da dâhil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. {nebiogluavm.com}'un bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.

13. Kullanıcılar {nebiogluavm.com}'a ilişkin olarak veya genel talep ve şikâyetlerini web sitesi'nde yer alan iletişim bilgilerinin sağladığı kanallara ulaştırabilirler.

14. Kullanıcılar siparişlerinde tek bir kampanya veya kupon kodu kullanılabilir. Kampanya ve kupon kodları birleştirilemez.

15. {nebiogluavm.com}, kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili katılımları hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının bütün katılım verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır. (sosyal medya kampanyaları dahildir.)

16. {nebiogluavm.com}, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına web sitesi'ne her girişte kullanım şartları sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir. Kişisel verilerin işlenmesi{nebiogluavm.com} işbu kullanım koşulları hükümleri çerçevesinde ve {nebiogluavm.com}’a ilişkin hizmetlerin ifası amacıyla ve nebiogluavm.com üzerinden kullanıcılara yönelik bir satış işlemi gerçekleştirmesi halinde kurulan ticari ilişkinin ve ürün ile hizmet kalitesinin geliştirilmesi amacı doğrultusunda, kullanıcılara ait kişisel verileri tamamen veya kısmen otomatik olarak ya da herhangi bir veri kayıt sisteminin parçası olmak kaydıyla otomatik olmayan yollarla elde etme, kaydetme, depolama, muhafaza etme, işleme, değiştirme, yeniden düzenlenme ve iş bağlantıları ve ticari ilişki içerisinde bulunulan diğer üçüncü kişilere açıklanması, aktarılması, devralınması, elde edilebilir hâle getirilmesi, sınıflandırılması ya da kullanılmasının engellenmesi gibi işlemlerin gerçekleştirilmesi adına işleyebilecektir. Bu kapsamda 24.03.2016 tarihli 6698 sayılı kişisel verilerin korunması kanunu’nu kapsamında yukarıda belirtilen faaliyetlerin gerçekleştirilmesi amacıyla kullanıcıların kvkk hakkında aydınlatma metni’ni detaylı bir şekilde okuyarak {nebiogluavm.com} tarafından sunulan açık rıza metnine onay vermeleri gerekmektedir.

2 YIL ÜRÜN GARANTİSİ
2 YIL ÜRÜN GARANTİSİ
GÜVENLİ ALIŞ VERİŞ
GÜVENLİ ALIŞ VERİŞ
KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI
KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI
14 GÜN KOŞULSUZ İADE / DEĞİŞİM
14 GÜN KOŞULSUZ İADE / DEĞİŞİM